Muzeum i wino to połączenie zaskakujące, ale jakże klasyczne! Kto chciał posmakować wybornego trunku powinien był wstąpić do Muzeum Architektury we Wrocławiu …

Specjalnie dla firmy Wine Service Sp.z.o.o zaadoptowaliśmy wnętrza muzeum na potrzeby degustacji wina. Impreza miała charakter otwarty. Zaproszeni goście delektowali się winem przywiezionym specjalnie na tę okazję przez samych winiarzy. Chcieliśmy czuć się choć odrobinę „winni” zaistniałemu spotkaniu, tak więc zadbaliśmy o profesjonalny sprzęt niezbędny do zorganizowania degustacji oraz obsługę eventu.

Było zdecydowanie wytrawnie, a wszyscy czuliśmy nie półsłodko, ale naprawdę słodko!

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN zaufał naszym kompetencjom i zlecił przygotowanie poczęstunku koktajlowego w swojej siedzibie 21 października 2011r. Spotkanie zainaugurowaliśmy w sali wykładowej.

Było elegancko, ale bez przepychu. Zaprezentowaliśmy się w firmowych strojach, aby dodać wydarzeniu odrobinę wdzięku. Postawiliśmy na szwedzki stół, który jest  sprawdzoną i praktyczną formą poczęstunku.

Zależało nam na przyjemnej atmosferze i satysfakcji gości oraz gospodarza.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas zawsze najlepszym wyróżnieniem!

Bankietowo w Bolesławcu

Październik 24 2011 - Kategorie: AL Atelier AK

0 komentarzy

Dla AL PrEvent nie ma rzeczy niemożliwych! Po raz kolejny udowodniliśmy, że wyobraźnia i odrobina dobrej woli wystarczą, aby nawet z hali magazynowej zrobić salę bankietową. Dowodem tego była impreza firmowa zorganizowana 22 października 2011r. dla pracowników Zehnder Group Bolesławiec.

Metamorfoza miejsca zrobiła wrażenie na zaproszonych gościach. Zadbaliśmy o okrągłe stoły nakryte obrusami, krzesła w pokrowcach, szwedzki stół z potrawami oraz dodatkowe dekoracje, które wszystkich wprawiły w doskonały nastrój. Na bankiet przybyło około 300 osób, których obsługiwała nasza ekipa cateringowa, serwując pyszne co nieco.

Nieskromnie przyznajemy – dopięliśmy organizację eventu na ostatni guzik.

Zabawa dopisała do białego rana!

Co za przyjemność zorganizować nieformalną imprezę, na której dobra zabawa, strawa i śpiew to podstawa! Mieliśmy to szczęście, aby drugi raz z rzędu objąć opieką piwny Oktoberfest w Swarzędzu. Na zlecenie firmy TSO opracowaliśmy plan sześciogodzinnego ucztowania, które odbyło się 7 października 2011r. Nie mogło zabraknąć atrakcji na miarę tradycyjnego Oktoberfest, czyli odkorkowania drewnianej beczki ze złotym trunkiem.

Chętnych do skosztowania piwa nie brakowało, dzięki czemu nasza obsługa miała ręce pełne roboty!

Mimo chmielowej atmosfery, trzymaliśmy rękę na pulsie. Dbaliśmy o catering i logistykę.

No cóż… Czas na odrobinę prawdy!

Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby firma TSO była usatysfakcjonowana, a nam dała szansę zorganizowania kolejnej imprezy za rok!

Miło było powrócić do studenckich wspomnień. Była ku temu okazja podczas uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Bez obaw! Nie wystąpiliśmy tam w roli studentów. Mieliśmy zaszczyt zorganizować elegancki poczęstunek dla władz uczelni, wykładowców i innych gości. W sumie przybyło 320 osób, a spotkanie miało miejsce 3 października w Oratorium Marianum.

AL PrEvent zaproponował catering w postaci szwedzkiego stołu z przekąskami oraz fachową obsługę uroczystości. Staraliśmy się być zorganizowani i sumienni.

Intuicja nam podpowiada,  że zdaliśmy egzamin na 5!


Zobacz naszą pełną ofertę


Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie www.al-atelier.pl! 

Kategorie

Blogroll

Copyright © 2009 al-atelier.